logo.jpg

Abakon

0
(Brak ocen)
Kategorie: BudownictwoDom i biuro
Przedstawienie

Zasięg terytorialny naszych usług: https://www.abakon.com/zasieg-terytorialny-wg-zakresu-prac

Abakon – firma, która w pełni profesjonalnie, sprawnie, i przede wszystkim szybko, wybuduje dla Państwa wymarzony dom. Nasz zgrany zespół kompleksowo zrealizuje inwestycję: od pozwolenia na budowę, przez fundamenty, do mebli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi firmami budowlanymi na rynku możemy zagwarantować, że procesem każdego etapu budowy zajmą się doświadczeni specjaliści.

Nasz przedstawiciel poprowadzi Państwa przez cały proces budowy domu. Przez wiele lat współpracy z klientami oraz dostosowywania się do ich potrzeb opracowaliśmy pakiet gotowych projektów – jesteśmy więc firmą, w której liczy się każda uwaga inwestora, ponieważ to klienci pomagają nam tworzyć projekty idealne. Jesteśmy zdeterminowani, by jak najbardziej sprostać wymaganiom klienta, więc na bieżąco wprowadzamy zmiany proponowane przez inwestorów, a przy okazji zawsze służymy radą. Wszystko, aby wybudować dla Państwa dom marzeń.

Szybkość naszych realizacji nie wynika z kompromisu, lecz idzie w parze z jakością. Jesteśmy w stanie zrealizować projekt nawet w 3 miesiące, a to dzięki niesamowitej technologii prefabrykatów keramzytowych. Technologia ta pozwala na wybudowanie ścian budynku w jeden dzień, oraz sprawia, że budowa niemalże nie generuje odpadów.

Budowa domu z Abakonem jest bezstresowa i bezproblemowa. Nie przekroczymy Państwa budżetu. Nie przekroczymy czasu realizacji. Przejmiemy obowiązki związane z kontrolowaniem kosztów,

terminów dostaw, monitorowaniem i raportowaniem przebiegu prac a

także koordynacją działań wszystkich dostawców oraz pracowników. Naszym klientom pozostaje oglądanie, jak na ich oczach buduje się dom stworzony dla ich potrzeb.

Portfolio

Portfolio