logo_twojebiuro_duże.png

Biuro Rachunkowe jota

0
(Brak ocen)
Kategorie: InneBiznes
Przedstawienie

ZAPRASZAMY DO INTERNETOWEGO BIURA RACHUNKOWEGO

Czym jest biuro rachunkowe online?

Biuro rachunkowe online to nie tylko usługi księgowe polegające na doradzeniu odpowiedniej formy opodatkowania i poprawnym przygotowaniu deklaracji podatkowych. To również automatyzacja procesów pozwalająca na dużą oszczędność czasu, co przekłada się również na pieniądze. Pełna współpraca z takim biurem jest zoptymalizowana pod kontakt telefoniczny i online.

Jak działa biuro rachunkowe online?

Przede wszystkim biuro rachunkowe online specjalizuje się w obsłudze klientów na odległość. Już samo podpisanie umowy odbywa się bez konieczności przyjeżdżania do siedziby biura. Do perfekcji ma opanowany kontakt z klientem i odbiór dokumentów księgowych. Nadal zdarza się, że klienci wysyłają dokumenty papierowe firmą kurierską lub pocztą, ale coraz częściej przesył następuje w formie elektronicznej. Dziś przedsiębiorcy otrzymują wiele dokumentów w formie e-faktur. W takim przypadku ich drukowanie jest zwyczajnie nieoszczędne, a dokumenty można przekazać księgowej np.:

jako skany załączone w module kontaktowym w wiadomości pomiędzy księgową a przedsiębiorcą. Ważne, by pracować w systemie, w którym możliwa jest archiwizacja wiadomości i przesłanych dokumentów, tak by nawet po przejęciu klienta przez nowego opiekuna księgowego zachować historię korespondencji. Stąd specjalny moduł komunikacji w systemie księgowym mojebiuro24.pl sprawdzi się lepiej niż korespondencja przechowywana w skrzynce mailowej wybranego pracownika;

poprzez samodzielne ich wprowadzenie do systemu z załączeniem skanu dokumentu – systemy księgowe posiadają funkcje pozwalające na jednoczesną pracę księgowego i przedsiębiorcy, który może wprowadzać dokumenty np. dla celów pilnowania terminów zapłaty zobowiązań lub prowadzenia gospodarki magazynowej. W takim wypadku wystarczy, że dołączy do wprowadzanego zapisu skan czy zdjęcie faktury, a księgowy na tej podstawie dokona sprawdzenia poprawności wprowadzonych danych pod względem merytorycznym.

Przewaga biura rachunkowego online nad tradycyjnym biurem

Biuro rachunkowe online działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili można wysłać dokumenty, przy małej ilości dokumentów mogą to być nawet zdjęcia zrobione telefonem i przesłane do systemu księgowego biura rachunkowego. W każdej chwili można wysłać pytanie swojemu księgowemu. A co najważniejsze – w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca można zalogować się do systemu księgowego, sprawdzić wyliczenia podatków i ZUS, pozyskać informacje o wynikach finansowych firmy, wystawić duplikat faktury czy podejrzeć faktury kosztowe z poprzednich miesięcy. Są to opcje, których nie daje tradycyjne biuro rachunkowe.

Przyszłość należy do biur rachunkowych online !


Cennik
NazwaCena
KPiR + VAT
do 20 dokumentów kosztowych
150 PLN
KPiR + VAT
powyżej 30 dokumentów kosztowych
200 PLN
Ryczałt + VAT
powyżej 50 dokumentów kosztowych
200 PLN
ubezpieczenie A1100 PLN
Ryczałt + VAT
do 20 dokumentów kosztowych
100 PLN
KPiR + VAT
powyżej 50 dokumentów kosztowych
250 PLN
KPiR bez VAT100 PLN
Ryczałt bez VAT
niezależnie od ilości dokumentów
50 PLN
Ryczałt + VAT
powyżej 21 dokumentów kosztowych do 50
150 PLN