Przedstawienie

Jesteśmy firmą, która dba o rozwój i dobro swoich klientów. W trosce o dobro zarówno nowych, dopiero rozwijających się, jak i starszych, małych, średnich i dużych firm świadczymy usługi rachunkowo – księgowe, doradztwo podatkowe, …

Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma wydawnictwami dla biur rachunkowych oraz innymi Biurami rachunkowymi świadczącymi usługi on-line, Nasi klienci mają dostęp do fachowego doradztwa doświadczonych specjalistów zaczynając od księgowości, rachunkowości, podatków do wielu gałęzi prawa, m.in. prawa biznesowego, administracyjnego, skarbowego, pracy itd. – kontakt z doradcami poprzez Nasze biuro.

W Naszej ofercie biura mamy:

- KPiR

-RYCZAŁT

 - PIT

 -CIT

- VAT

- KADRY

- PŁACE

 - ZUS

- MAGAZYN

i wiele innych czynności

Dzięki temu, że działamy on-line minimalizujemy koszty,

- Niskie koszty - od 50 do 300 zł brutto/miesięcznie 

- Dogodne terminy i formy płatności. Możliwość ich dostosowania na potrzeby klienta.

- Zamiast dojeżdżać i wydawać dodatkowe pieniądze na dojazdy, dokumenty prześlesz Nam w formie skanów lub zdjęć na adres mailowy, jest również możliwość dojazdu do klienta bez większych kosztów.

- Umowa na czas nieokreślony, z możliwością jej rozwiązania w przypadku niezadowolenia na podstawie miesięcznego wypowiedzenia bez dodatkowych kosztów.

Nasze biuro otwarte jest :

od poniedziałku do piątku

w godzinach 9.00 – 15.00

Wieruszów ul. osiedlowa 1E

NIP: 9970158232

Tel. firmowy 665 – 356 – 347

Dodatkowo w razie pytań prosimy pisać na adres e-mail od poniedziałku do soboty o każdej porze odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Cennik
NazwaCena
KPiR/RYCZAŁT, CIT, VAT...
Opłata od 50zł/brutto do max 300zł/msc. cały pakiet dla firm
50 PLN
Rozliczanie PIT20 PLN