fatix.jpg

Biuro Tłumaczeń "Fatix" Mateusz Fatek Sp. z o. o.

0
(Brak ocen)
Kategorie: EdukacjaDom i biuroFotografia i grafika
Przedstawienie

Biuro Tłumaczeń FATIX Mateusz Fatek sp. z o.o. to nowoczesna firma powstała w 2006 roku, oferująca tłumaczenia pisemne i ustne na ponad 80 różnych języków świata. Stale współpracujemy z ponad 500 tłumaczami różnych narodowości. Zlecenia u nas realizowane są online, co umożliwia przyspieszenie procesu wykonania przekładu językowego, jego weryfikacji oraz odesłania gotowego tekstu tłumaczenia do Klienta.  

Jakością obsługi Klienta oraz wykonywanych tłumaczeń, a także rozsądnymi i niewygórowanymi cenami pragniemy pokazać, że można tłumaczyć profesjonalnie (czyli dobrze), szybko i niedrogo. Wciąż powiększające się grono stałych zadowolonych Klientów mówi samo za siebie - WARTO POLECIĆ NAM TŁUMACZENIE TWOICH DOKUMENTÓW!

Nasza oferta tłumaczeniowa stale jest powiększana o nowe języki, a dzięki procesowi weryfikacji tłumaczy, wiemy, że zatrudniamy najlepszych i najbardziej doświadczonych przedstawicieli tego zawodu. To pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że będziesz zadowolony z tłumaczenia i jeszcze do nas wrócisz.

Cennik
NazwaCena
Tłumaczenie PL<->DE
Tłumaczenie PL<->DE
36 PLN/str
Tłumaczenie PL<->EN
Tłumaczenie PL<->EN
36 PLN/str
Tłumaczenie PL<->CZ
Tłumaczenie PL<->CZ
36 PLN/str
Tłumaczenie PL<->RU
Tłumaczenie PL<->RU
36 PLN/str