Przedstawienie

Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin jest miejscem gdzie każda firma (i nie tylko) spotka się z pełną i kompleksową ofertą usług rachunkowych i finansowych. Do szerokiego katalogu usług zaliczają się biuro rachunkowe online oraz pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe. Już nie musisz jeździć za tymi wszystkimi rzeczami w różne miejsca, u nas znajdziesz to wszystko w jednym miejscu.

Biuro rachunkowe online to nowoczesne rozwiązanie dla każdej firmy, która ceni sobie wygodę oraz wymaga od biura rachunkowego coś więcej niż tylko suchą usługę polegającą na księgowaniu faktur i tworzeniu deklaracji. W naszym biurze rachunkowym online, oprócz standardowych usług, dostajesz dodatkowo wiele korzyści. Niektóre z nich to:
- wgląd do danych, wyników i złożonych deklaracji swojej firmy, z każdego miejsca na świecie, wystarczy internet, wszystko jest dostępne na stronie www,
- bezpieczeństwo danych, program opiera się na rozwiązaniach chmurowych, jest zgodny z RODO oraz normą PN-ISO/IEC 27001:2007,
- aktualizacje na bieżąco po każdej zmianie prawa,
- program do fakturowania i magazynowy,
- program do CRM,
- integracje z Allegro, Yanosik, Blue Media, DotPay i wiele innych,
- możliwość wykonania szybkiej zapłaty za faktury oraz do ZUS i US,
- możliwość tworzenia umów zatrudnienia, prowadzenia ewidencji czasu pracy pracowników oraz kilometrówki,
- moduł miękkiej windykacji wraz z wyszczególnieniem faktur możliwych do odliczenia za tzw. "złe długi".

Obsługujemy JDG, spółki osobowe, kapitałowe, stowarzyszenia itd. Mamy różne możliwości współpracy, jest także możliwa współpraca zdalna. Przy obsłudze online współpraca zdalna jest łatwa i przyjemna więc polecamy się firmom z każdego zakątka Polski. Wiedząc, że każda firma jest inna, zapewniamy indywidualne podejście i wycenę usług.

Oprócz nowoczesnego i bezpiecznego biura rachunkowego, RaFin oferuje także pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe. Na pośrednictwo finansowe składają się kredyty, pożyczki, leasing, faktoring, gwarancje i inne produkty finansowe. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi przez co możemy zaoferować wiele różnych produktów na konkurencyjnych warunkach. Nie ważne czy potrzebujesz finansowania na własne potrzeby czy dla swojej firmy, u nas znajdziesz to czego szukasz. Zapewniamy szczegółową analizę i indywidualne podejście do każdej sytuacji. Nie generujemy zbędnych zapytań w bazach, uczciwie określamy po naszej analizie czy jesteśmy wstanie pomóc czy nie, bez żadnego kombinowania.

Ponadto oferujemy także ubezpieczenia wszelkiego rodzaju. Od najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych, przez ubezpieczenia na życie i majątkowe, po ubezpieczenia turystyczne, grupowe i wiele innych. Nie ważne co lub kogo potrzebujesz ubezpieczyć, zgłoś się do nas, my na pewno znajdziemy odpowiednią ofertę.

Serdecznie zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i dokładnie przedstawimy nasze usługi.

Cennik
NazwaCena
Ryczałt z VAT
Usługa prowadzenia Ryczałtu rejestrem VAT. Ceny od 100 zł.
100 PLN
Ryczałt bez VAT
Usługa prowadzenia Ryczałtu bez rejestru VAT. Ceny od 50 zł.
50 PLN
KPiR bez VAT
Usługa prowadzenia KPiR bez rejestru VAT. Ceny od 100 zł.
100 PLN
KPiR + VAT
Usługa prowadzenia KPiR z rejestrem VAT. Ceny od 150 zł.
150 PLN