LOGO-ROSA-gradient_haslo.jpg

Dystrybutory filtrujące - Rosa Sp. z o. o.

0
(Brak ocen)
Kategorie: InneBiznesDom i biuro
Przedstawienie
Firma "Rosa Sp. z o.o." prowadzi działalność w branży "Dostawa wody do firm", "Dystrybutory bezbutlowe" oraz "Dystrybutory filtrujące". Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.

Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: biuro@rosa-woda.pl lub telefonicznej 691 691 693 lub 22 664 26 66, ewentualnie - poprzez formularz kontaktowy na www.rosa-woda.pl można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią usług.

Możesz również osobiście odwiedzić siedzibę "Rosa Sp. z o.o." - Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres: ul. Połczyńskiej 89, 01-301 Warszawa.


Firma "Rosa Sp. z o.o." od lat zajmuje się generowaniem oszczędności w Państwa firmach oferując w formie dzierżawy dystrybutory bezbutlowe, które gwarantują znacznie niższe koszty, ale także nielimitowany  dostęp do krystalicznie czystej wody. Dystrybutory filtrujące są obecne w tysiącach firm w całej Polsce. Współpracujemy z praktycznie każdym sektorem gospodarki, z największymi, znanemu każdemu firmami po małe, kilkuosobowe firmy.

Zakres działalności przedsiębiorstwa z branży "Dostawa wody do firm", "Dystrybutory bezbutlowe" oraz "Dystrybutory filtrujące" to:
- Wynajem dystrybutorów wody
- Serwis dystrybutorów wody
- Wymiana filtrów w dystrybutorach wody
- Filtry podzlewowe w domu i firmie
- Dostawa wody do firmy

Dystrybutory filtrujące ROSA to:
- Niższe koszty dostawy wody do firmy nawet do -70%!
- Nielimitowana ilość wody, na bieżąco filtrowana w urządzeniu. Ciepła, zimna, a nawet gazowana woda do firmy.
- Ekologia: Brak butli / baniaków z wodą w Państwa firmie to niższe zużycie plastiku.
- Oszczędność czasu i miejsca: Nie dźwigamy butli, nie musimy ich składować - oszczędzamy miejsce w firmie.
- Montaż dystrybutora trwa średnio około 60 minut.
- Gwarantujemy stałość opłat – u nas otrzymasz zawsze tą samą, korzystną cenę niezależną od tego ile wody zostanie zużyte, ceny nie zmieniają się przez cały okres współpracy.
- Bezpłatna wymiana filtrów w urządzeniach przez cały okres trwania umowy
- Bezpłatny montaż dystrybutora w firmie.

97% naszych Klientów potwierdza, że montaż dystrybutorów bezbutlowych to duża oszczędność kosztów. Dystrybutor filtrujący może stanąć w dowolnym miejscu, wybranym przez Państwa.

Portfolio

Portfolio