ja2.jpg

Edulingva Marta Antoszczyszyn

0
(Brak ocen)
Kategorie: EdukacjaInne
Przedstawienie

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO & TRENING SKUTECZNEGO UCZENIA SIĘ

Z przyjemnością nauczę j. angielskiego (i samego uczenia się) każdego i na każdym poziomie! W swojej pracy zebrałam liczne doświadczenia w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć o zróżnicowanej tematyce: uczyłam języka angielskiego, historii i języka polskiego jako obcego, tłumaczyłam teksty wystąpień konferencyjnych, prowadziłam zajęcia związane z wielokulturowością, badania nad stylami uczenia się, a także warsztaty skupiające się na doskonaleniu poszczególnych sprawności językowych oraz treningu skutecznego uczenia się z naciskiem na efektywne czytanie. Pracowałam w szkołach językowych, przedszkolu i szkołach publicznych oraz uczyłam prywatnie. Ponadto intensywnie się dokształcałam i rozwijałam.

Projekt EduLingva jest pomysłem na realizację mojej wielkiej pasji, jaką jest dzielenie się wiedzą z innymi. Każdą lekcję starannie planuję i przygotowuję, ale jestem też otwarta na pomysły Uczniów. Zawsze pracuję ze swoimi Kursantami przy poszanowaniu zasady, że uczenie się jest procesem, który każdy realizuje we własnym tempie i w indywidualny sposób.

Zajęcia odbywają się w moim biurze przy ul. Jabłecznej 30 na osiedlu Gaj oraz on-line na platformie "Zoom" .


TŁUMACZENIA - KOMPETENTNIE I RZETELNIE! (pl-ang i ang-pl)

Mogę przetłumaczyć dla Państwa dowolnego rodzaju tekst o tematyce ogólnej lub związanej z
konkretną dziedziną wiedzy: artykuł, opowiadanie, ulotkę, instrukcję, opis, streszczenie, dokument, umowę, życiorys, list, korespondencję mailową, zaproszenie, reklamę, ogłoszenie, przewodnik… i wiele innych.

Możliwe jest także sprawdzenie tłumaczenia wykonanego przez inną osobę, czyli tzw. korekta.

Po wcześniejszej konsultacji z Klientem mogę również podjąć się tłumaczenia specjalnego – o
nietypowej treści czy formie.

Moje doświadczenie tłumaczeniowe to przede wszystkim teksty naukowe o tematyce historycznej, artystycznej i językoznawczej, stąd z przyjemnością podejmuję się przekładów treści humanistyczno-społecznych. Zdobyte wykształcenie pozwala mi też jednak z powodzeniem tłumaczyć teksty pisane językiem prawniczym i technicznym. Ale tłumaczyłam już również np. raporty statystyczne.


Zapraszam serdecznie do kontaktu – może czekam właśnie na Państwa!

Edulingva Marta Antoszczyszyn Usługi Edukacyjne I Tłumaczeniowe: NIP 8992850650

Cennik
NazwaCena
cennik
Pełny cennik i opis mojej oferty widnieje na: edulingva.pl.
1 PLN