LOGO_BUNA.jpg

Firma Projektowo-Usługowa Buna Sebastian Kawa

0
(Brak ocen)
Kategorie: InneBudownictwoDom i biuro
Przedstawienie

Firma BUNA jest jedną z firm o największym doświadczeniu w zakresie consultingu środowiskowego. Zajmujemy się ekspertyzami oddziaływań na środowisko, wykonawstwem operatów wodnoprawnych oraz pomagamy we wdrożeniu wykonanych projektów zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska. Pomagamy zarówno przedsiębiorcom jak i klientom indywidualnym.

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu decyzji środowiskowych oraz w pełnej obsłudze sektora firm w zakresie ochrony środowiska.

Z uwagi na rozwój firmy zajmuje się również i wykonujemy usługi z zakresu meblarskiego. Pomagamy w wyposażaniu sklepów, hoteli, biur, ale także mieszkań i domów klientów indywidualnych. Wszystkie meble wykonywane są z najwyższą starannością, zachowując najwyższe standardy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu tworzymy meble nietypowe spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Możemy wykonać również kompleksowe projekty wyposażenia wnętrza w sposób spełniający wszelkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub umówienia się w naszym biurze przy ul. S. Banacha 37/6 w Krakowie.

W każdym przypadku otrzymają Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania oraz przedstawimy Państwu pełny zakres naszych usług.

Cennik
NazwaCena
Operat wodnoprawny
Średnia cena za wykonanie operatu wodnoprawnego.
2 000 PLN/szt.
Instalacje sanitarne
Instalacje sanitarne wewnętrzne
1 800 PLN/szt.
Instalacje sanitarne
Projektowanie przyłączy
900 PLN/szt.
Wyposażenie wnętrz
Projekty aranżacji i wyposażenia wnętrza
200 PLN/m.kw.