LogoHappyDrukPNG.png

Happydruk Piotr Pietrycha

0
(Brak ocen)
Kategoria: Reklama i marketing
Przedstawienie

Szczegół nie jest tylko szczegółem, to część składowa każdego projektu.

U nas nie ma sztywnych ram bo to nas ogranicza… nie ma jednolitych cenników bo jak można wycenić pasję i zaangażowanie w to co się robi. Do każdego projektu i każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy, doradzamy, proponujemy… staramy się sprawić aby każdy był zadowolony z naszej pracy, a setki wykonanych projektów i powracający klienci utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy, robimy dobrze. Być może ciężko w to uwierzyć, ale wystarczy zrobić jeden krok – napisać lub zadzwonić aby przekonać się jaka jest prawda.

Nie żartujemy!

U nas naprawdę zrobisz wiele rzeczy w jednym miejscu. My nie lubimy ograniczeń, a Wy nie lubicie chodzić, jeździć, szukać i załatwiać. Wystarczy, że nasze codzienne życie tak wygląda więc czemu nie mielibyśmy go sobie ułatwić?

MAŁY FORMAT

Plakaty, ulotki, wizytówki, broszury, koperty, pocztówki, planery, kalendarze, teczki, naklejki, papier firmowy… nie, nie da się wszystkiego wymienić. Masz pomysł? Pytaj!

WIELKI FORMAT

Rozmiar ma znaczenie! Banery, billboardy, siatki OWV, folie samoprzylepne, rollupy. Wszystko na wymiar, wysokiej jakości i dopasowane do klienta.

GADŻETY REKLAMOWE

Tutaj nie ma ograniczeń. Od typowych gadżetów takich jak kubki, smycze, długopisy i breloki, po mniej typowe – balony, parasole, zapalniczki i torby.

ODZIEŻ REKLAMOWA

Kto powiedział, że drukować można tylko na papierze? Koszulki, bluzy, polary, a nawet ręczniki czy szlafroki, do tego kilka opcji nadruku i efekt murowany.

Portfolio

Więcej
Cennik
NazwaCena
Wizytówki ekonomiczne
1000 szt. wizytówek ekonomicznych na papierze kredowym 350g.
100 PLN/kpl.
Portfolio