Przedstawienie

Ty rozwijasz swoją firmę - my zajmiemy się księgowością. U nas otrzymasz nowoczesną księgowość z dostępem online z każdego miejsca na świecie. Indywidualny księgowy doradzi Ci w sprawach podatkowych jak również udzieli profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu Twojego biznesu.
NOWOCZESNA KSIĘGOWOŚĆ
Bezpłatny dostęp do internetowego systemu księgowości online 24/7. W dogodnej dla Ciebie chwili i z każdego miejsca na świecie sprawdzisz swoje dokumenty, finanse oraz podatki. 
KADRY I PŁACE
Dla wszystkich firm, które zatrudniają pracowników oferujemy pełną obsługę kadrowo-płacową. Naliczamy płace i przygotowujemy dokumentację ZUS-owską. 
OPTYMALIZACJA FINANSOWA
W ramach usługi przeprowadzimy optymalizację finansową zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Doradzimy, wskazując najlepsze w danym biznesie rozwiązania. Załatwiamy wszystkie uciążliwe procedury.
RACHUNKI FIRMOWE, FINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI, DOTACJE
Wspieramy od założenia firmy do znalezienia najlepszych źródeł finansowania działalności i planowanych inwestycji. Nasi doradcy codziennie pomagają doświadczonym biznesmenom i tym, którzy właśnie decydują się na rozpoczęcie działalności.
SYSTEM ZARZĄDZANIA FINANSAMI FIRMY
Przewaga technologii dla Twojej firmy. Dość uciążliwości w biznesie. Księgowość i finanse online 24/7. Wszystko na wyciągniecie ręki w jednym, intuicyjnym panelu okna Twojej przeglądarki internetowej.
DORADZTWO BIZNESOWE, RADCA PRAWNY, MARKETING I REKLAMA
Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin. Wszystko dla Twojej firmy w jednym miejscu. Zaoszczędzony czas możesz inwestować w rozwój.
Zakres usług:
Księgowość uproszczona
Kadry i Płace, ZUS
Pełna księgowość
Abonament prawny, medyczny i IT
Konto firmowe
Kredyt firmowy
Leasing firmowy
Faktoring

Cennik
NazwaCena
Karta podatkowa
do 10 dokumentów
99 PLN
Kadry i Płace
za 1 osobę
49 PLN
PKPiR
do 10 dokumentów
179 PLN
Księgi rachunkowe
do 10 dokumentów
499 PLN
Ryczałt
do 10 dokumentów
129 PLN