Katarzyna Radzi stylistka

0
(Brak ocen)
Kategoria: Zdrowie i uroda
Przedstawienie

Od lat pasjonuję się modą, stylizacją, wizażem, zapachem w połączeniu z psychologią i wpływem na zmysły i relację międzyludzkie w życiu osobistym i zawodowym.
 W mojej ofercie znajduję się: przegląd szafy, analiza sylwetki, analiza kolorystyczna, analiza zapachowa- polegająca na doborze właściwych zapachów, zakupy ze stylistką, tworzenie stylizacji na różne okazje, warsztaty indywidualne z tworzenia wizerunku, doradztwo kosmetyczne z doborem odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do potrzeb skóry. Zapraszam również do programu- Rozwiń swój Styl- program Piękna i Stylowa, w którym w sześciu modułach uczę podstaw stylizacji, umiejętności zakupowych, tworzenia zestawień stylizacji na konkretne okazje. Oferta skierowana jest do pań i panów. Panowie również mogą skorzystać z mojej bogatej oferty.
Prowadzę również doradztwo on-line w poradach modowych bądź w zakupach,
To co mamy wewnątrz siebie jest odbiciem w naszym stylu, wizerunku, jest integralną częścią naszej osobowości.
Styl jest poznawaniem siebie, który się zmienia z wiekiem bądź z potrzebą – pomagam więc odkrywać siebie i swój styl, w którym możemy się wyrazić, podnieść poczucie własnej wartości w życiu osobistym i zawodowym.

Cennik
NazwaCena
Analiza kolorystyczna150 PLN
Detoks Kosmetyczki200 PLN
Analiza sylwetki150 PLN
Analiza zapachowa200 PLN
Warsztaty 700 PLN/7h
budowanie wizerunku1 200 PLN
Przegląd Szafy400 PLN/4h
Zakupy ze stylistką200 PLN/2h