Logo KGN.png

KGN.NIERUCHOMOSCI.PL

0
(Brak ocen)
Kategorie: InneBudownictwoDom i biuro
Przedstawienie

Kępińska Giełda Nieruchomości

Firma istnieje od 1996 roku, początkowo jako WGN Kępno, a następnie od 2002r jako Kępińska Giełda Nieruchomości z siedzibą w Kępnie. Wykonujemy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, wyceny nieruchomości, świadectwa energetyczne, projektowanie w budownictwie, nadzory budowlane, opinie i ekspertyzy budowlane.

W swojej pracy szczególny nacisk kładziemy na rzetelność, wysoką jakość świadczonych usług i dbałość o bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Każdy nasz Klient może liczyć na całkowite zaangażowanie oraz indywidualną obsługę otak jakd momentu podpisania umowy pośrednictwa do przekazania przedmiotu transakcji włącznie. Czynności zawodowe wykonujemy w sposób zgodny z obowiązującym prawem, Kodeksem Etyki Pośrednika i Zarządcy PFRN, a gwarancją jakości naszych usług jest stosowanie Karty Praw Klienta.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Polisa nr PON00001475 Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości(DOSPON) z siedzibą we Wrocławiu oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) z siedzib w Warszawie.

Mamy wielu zadowolonych Klientów, którzy do nas wracają, a także polecają nas swoim znajomym i kontrahentom. Będziemy zaszczyceni, jeżeli dołączycie Państwo do grona naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy!

 http://dospon.pl/material,pustkowski-roman,634.html

Oferty biura:

http://www.nieruchomosci.dospon.pl/oferty_biura_967_1_1_1_lis.html

http://www.nieruchomosci.dospon.pl/oferty_biura_967_2_1_1_lis.html