Kibler Marcin "Lakmal"

0
(Brak ocen)
Kategoria: Budownictwo
Przedstawienie
Witam, nasza firma zajmuje się kompleksowym malowaniem powierzchni wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Podczas wykonywania prac szczególny nacisk wywieramy na przestrzeganie zasad BHP ,porządku i ładu na inwestycji z zachowaniem wysokich norm jakościowych wykonanych prac. Po uzgodnieniu warunków nie musicie Państwo wykonywać tel.z prośbą o pojawienie się na budowie. Nasz termin rozpoczęcia prac, jakość wykonania oraz dopilnowanie i porządek na budowie uznajemy jako sprawy priorytetowe w dobie dzisiejszego nawału spraw na głowie inwestora. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracach malarskich oraz wykończeniowych stawia firmę naszą w świetle godnego partnera biznesowego oraz wykonawcy Państwa inwestycji.  
Przy zastosowaniu odpowiednich materiałów oraz urządzeń jakimi dysponuje nasza firma jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie z robót wykończeniowych .
Dysponujemy agregatami firmy Graco do gładzi, malowania oraz agregatami hydraulicznymi do nakładania gęstych powłok.
Po naszej pracy zastajecie inwestycje z wykonaną praca zgodnie ze zleceniem, w należytym porządku oraz dopilnowaną bez zbędnych tel. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych,firm oraz instytucji państwowych. Majac na uwadze różnorodność zleceń dysponujemy minikoparkami, koparko ładowarkami oraz wywrotkami . Nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia ,park maszynowy oraz doswiadczenie zachęca nas do każdego wyzwania .