logo1.png

LB Dom Leszek Białobrzeski

0
(Brak ocen)
Kategoria: Dom i biuro
Przedstawienie

Dlaczego ja?

Moja specjalizacja dotyczy rynku wtórnego  - sprzedażny i kupna małych mieszkań, kawalerek w dzielnicy Mokotów, które są najbardziej poszukiwane dla studentów, młodych ludzi, rodzin na start. Ponieważ urodziłem się, wychowałem i mieszkam od kilkudziesięciu lat  na Mokotowie, dzielnica ta nie ma dla mnie żadnych tajemnic pod względem ceny nieruchomości, rozwoju i wszystkiego co dotyczy jej zakupu lub sprzedaży.  Tylko wąska specjalizacja i kompletna wiedza na temat sprzedawanych, kupowanej nieruchomości daje Państwu pewność, że moja  profesjonalna i kompleksowa pomoc w pośrednictwie kupna/sprzedaży nieruchomości zakończy się sukcesem. Niestety dochodzi do mnie co raz więcej sygnałów, że zgłaszają się do Państwa osoby, której jedyną pracą jest podpisanie umowy i pobranie prowizji.

U mnie mają Państwo pewność, że nieruchomość, którą chcą Państwo sprzedać/kupić jest sprawdzona pod względem stanu prawnego, realnej wartości nieruchomości, planowanych zmian w otoczeniu zainteresowanej nieruchomości itp. Moja praca nie zaczyna się od momentu podpisania umowy. Na spotkaniu ze mną dostają Państwo kompleksową wiedzę prawną, techniczną i merytoryczną. Moją rolą jest pomóc przy kupnie mieszkania lub sprzedaży w zależności od Państwa preferencji. Zadowolenie klienta jest dla mnie wartością bezcenną i niepoliczalną.  Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i jest najniższe na rynku. Zadzwoń, sprawdź moją wiedzę to nic nie kosztuje. Ty jesteś najważniejszy. 

W  zakres usługi pośrednictwa wchodzi:

-obsługa transakcji sprzedaży i kupna mieszkań w Warszawie  dzielnica Mokotów;

 -pomoc w uzyskaniu dostępu do finansowania zakupu nieruchomości (KREDYT),

GWARANTUJE bezpieczeństwo transakcji, najlepsze ceny, profesjonalne doradztwo, opiekę nad klientem od początku do końca transakcji, udział sprawdzonej kancelarii notarialnej w przygotowaniu umowy sprzedaży, sprawdzenie wiarygodności finansowej kupującego, przygotowanie projektu umowy przedwstępnej/ rezerwacyjnej.


Cennik
NazwaCena
Pośrednictwo
Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie
1 PLN