Logo ABAKUS.jpg

Licencjonowane Biuro Rachunkowe ABAKUS Justyna Lewandowska

0
(Brak ocen)
Kategoria: Inne
Przedstawienie

Kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe dla osób prywatnych oraz firm każdej wielkości, różnych branż, o różnych formach opodatkowania: ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, książka przychodów i rozchodów, księgi handlowe.

Właścicielka Biura posiada ponad 20-letnie doświadczenie księgowe. Posiadane doświadczenie oraz zdobyte wykształcenie w dziedzinie rachunkowości stanowi solidną i pewną gwarancję rzetelności, profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług.

Potwierdzeniem jest Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 37222/03 wydany na podstawie art. 76b ust.1 ustawy o rachunkowości (Dz.U. z 2002 r. nr 76, poz. 694 z późn. zm). Zabezpieczenie obsługiwanych klientów zapewnione jest także dzięki posiadanemu obowiązkowemu ubezpieczeniu w zakresie odpowiedzialności cywilnej, rozszerzonemu o dodatkowe ubezpieczenia.

Realizowanie Państwa potrzeb jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo dbamy o relacje z naszymi klientami. Można się z nami kontaktować osobiście, mailowo lub telefonicznie - chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszych usług.

Cennik
NazwaCena
KPiR
ostateczna cena uzależniona jest m.in. od ilosci dokumentów
100 PLN/m-c
ryczałt ewidencjonowany
ostateczna cena uzależniona jest m.in. od ilosci dokumentów
70 PLN/m-c
księgi handlowe
ostateczna cena uzależniona jest m.in. od ilosci dokumentów
400 PLN/m-c