Litwiński Jezioro#just-crafted (3).png

Litwiński Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

0
(Brak ocen)
Kategorie: BiznesPrawo
Przedstawienie

TROCHĘ O NAS, CZYLI LITWIŃSKI JEZIORO KANCELARIA PRAWNA

Nasza kancelaria to mariaż biznesu i prawa. Dla nas biznes to ludzie, których wspieramy swoją wiedzą w efektywnym rozwiązywaniu problemów natury prawnej. Rozumiemy, że potrzeby przedsiębiorców są złożone i wielowarstwowe. Dlatego też nasi specjaliści zawsze uwzględniają indywidualny charakter danej sprawy i dobierają rozwiązania korzystne nie tylko z perspektywy prawnej, ale i biznesowej. Czerpiemy z teoretycznych rozważań, aby przekuć je na praktyczne rozwiązania czym zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów.

Kancelaria Prawna Litwiński Jezioro sp. k. stanowi kontynuację działalności kancelarii radcy prawnego Juranda Jezioro oraz radcy prawnego doktora prawa Juliana Jezioro, jednego z najwybitniejszych specjalistów w zakresie prawa autorskiego w Polsce, autora wielu publikacji naukowych, jak i wieloletniego praktyka.

Nasz obecny zespół składa się z wybitnych specjalistów, a zarazem świetnych ludzi. Wśród nas są doktorzy prawa, adwokaci, doradcy podatkowi, pracownicy naukowi, księgowi, biegli rewidenci jak również agenci i brokerzy ubezpieczeniowi. Dzięki tak dużemu zespołowi jesteśmy wstanie profesjonalnie obsłużyć niemal każdy problem z jakim przyjdzie nasz klient.

Zajmujemy się obsługą każdej dziedziny prawa na terenie całej Polski.