LOGO LOOKAS CZARNE.png

Lookas Łukasz Gugałka

0
(Brak ocen)
Kategorie: InformatykaReklama i marketingFotografia i grafika
Przedstawienie

Na przestrzeni ostatnich lat rynek mediów interaktywnych zmienił się bardzo dynamicznie. W ślad za tym zmienia się też sposób komunikacji i obsługi projektów. Pamiętamy, gdy identyfikacja wizualna powstawała z udziałem osób, które ją tworzyły, ale  bez udziału tych, dla których była ona tworzona. Taki materiał najczęściej nie miał szans powodzenia bowiem świadomość marki i połączenie jej z oferowanym produktem była w zasadzie żadna. Miało być po prostu ładnie :)

Mamy nadzieję, że te czasy są już za nami. Większość firm, z którymi pracujemy ma coś wyjątkowego. Nawet jeśli dziś o tym nie wiedzą, bo przecież przychodzą kupić “jakiś projekt” to chwila uwagi poświęconej na rozmowę odkrywa przed obiema stronami wiele unikalnych aspektów. Nagle okazuje się, że coś z czym mamy jako firma do czynienia na co dzień - a czego nie widać gołym okiem  - okazuje się fundamentem tożsamości marki i jej wyróżnikiem na rynku wśród konkurencji.

Lubimy rozmawiać i odkrywać potencjał Twojej Firmy. Wierzymy, że każdy biznes prowadzony konsekwentnie może być skuteczny i zyskowny.

Pomagamy dostarczyć Twój autentyczny przekaz do grupy docelowej.  Pracując z nami masz świadomość, że pozostajesz sobą i nie musisz nikogo udawać. Umacniasz i pokazujesz to, czego oczekuje Twój klient.

Nasze realizacje to nie jednorazowe i spontaniczne działania. Wdrażając niemal każdy projekt patrzymy nie na to jaki efekt osiągnie, ale co możemy zrobić z tym dalej.

Widoczność w Internecie oznacza dziś zupełnie co innego niż jeszcze kilka lat temu. Posiadanie strony internetowej, która będzie jedynie prezentacją Twojej oferty może już nie wystarczać. Dziś spora część Twojego potencjału sprzedaży to ludzie, którzy zanim kupią u Ciebie, będą krążyć wokół różnych firm. Nie chodzi o to, aby ich złowić. Ważne, abyś im towarzyszył w procesie zakupowym niemal na każdym etapie podejmowania decyzji- i co może ważniejsze - także po jej dokonaniu.

Tworzymy dla Ciebie projekty funkcjonalne, oparte na systematycznie realizowanej strategii. Poszczególne kroki są ze sobą powiązane i pozwalają na zachowanie spójności  i ciągłości przekazu.

Marketing w Twojej Firmie nie może być dziełem przypadku. Jeśli planujesz “jakieś” działania w tym kierunku, umów się z nami na darmowy audyt. Powiemy Ci gdzie jesteś teraz i jak wykorzystać to gdzie będziesz jutro.