Magia Sukcesu-medium.jpg

Magia Sukcesu - Dawid Stefaniak

0
(Brak ocen)
Kategorie: EdukacjaBiznes
Przedstawienie

Oferujemy najlepsze szkolenia rozwojowe dla Twojej Firmy, dzięki którym znacząco zwiększysz efektywność swoich pracowników!

Laureat plebiscytu ORŁY KSZTAŁCENIA 2018

Miło nam poinformować, że firma Magia Sukcesu została wyróżniona jako jedna z najlepiej ocenianych przez Klientów firm szkoleniowych w mieście Gdańsk w plebiscycie „Orły Kształcenia 2018”!

DOŚWIADCZENIE

Liczby mówią same za siebie - Magia Sukcesu to przeprowadzonych ponad 5000h szkoleniowych, ponad 600h wykładowych i ponad 5000 przeszkolonych osób.

ELASTYCZNOŚĆ

Każdy program szkoleniowy dopasowywany jest do potrzeb Twojej firmy, a każde szkolenie poprzedzone jest procesem badania potrzeb szkoleniowych tak, aby zaproponować Ci szkolenie "uszyte na miarę". Tylko dopasowane szkolenia dla firm mają prawdziwą moc zmian w organizacji.

PASJA

Tylko trener będący pasjonatem i przekazujący wiedzę z energią, zaangażowaniem i sercem jest kluczem do efektywnego szkolenia, powodującego w uczestnikach trwałą zmianę!

GWARANCJA

W trakcie współpracy masz zagwarantowaną niezmienność warunków współpracy oraz profesjonalizm na każdym etapie procesu szkoleniowego - od stworzenia szkolenia po wsparcie poszkoleniowe na jego końcu.

Portfolio

Cennik
NazwaCena
Coaching
Podana cenna to kwota brutto (jesteśmy zwolnieni z VAT).
400 PLN/60min
Szkolenie
Podana cenna to kwota brutto (jesteśmy zwolnieni z VAT).
3 000 PLN/dzień
Portfolio