memorabbit-logo-2-full-color.jpg

MemoRabbit

0
(Brak ocen)
Kategorie: Reklama i marketingElektronika
Przedstawienie

MemoRabbit zajmuje się gadżetami z nadrukiem od 2011 roku.

Wiodącym firmy produktem są pendrive'y reklamowe, które mogą być oznakowane na przykład logo firmy. MemoRabbit współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi. Firma udostępnia pośrednikom wiele materiałów agencyjnych, które wspomagają sprzedaż oraz pracę nad ofertą elektroniki reklamowej jak pamięci usb czy power banki reklamowe.

Własny park maszynowy.

Producent nie tylko produkuje w Polsce pendrivy i power banki, ale również je graweruje i drukuje. MemoRabbit posiada swój własny parka maszynowy do znakowania. W posiadaniu marki są takie maszyny jak na przykład grawer laserowy diodowy czy drukarki UV a nawet drukarka eko solwentowa, która umożliwia wydruk na modelach pamięci usb jak karta USB z jakością fotograficzną.

W ofercie ponad 1000 modeli upominków z możliwością nadruku.

Importer MemoRabbit posiada w ofercie wiele modeli. Niektóre modele są importowane z Chin, jednocześnie powiększa coraz większą ofertę modeli pendrive'ów i power banków, które sam produkuje w Polsce.

Pendrive z nadrukiem lub grawerem nawet w 1 dzień roboczy

Niektóre modele z własnej produkcji w Polsce producent MemoRabbit może nawet wykonać w 1 dzień roboczy i to ze znakowaniem takim jak grawer czy nadruk UV.


Portfolio

Więcej
Portfolio