Przedstawienie


Jesteśmy czołowym producentem drewnianej architektury ogrodowej. Mamy w naszej ofercie setki gotowych projektów domków ogrodowych i narzędziowych, altan, wiat czy garaży. Wykonujemy również projekty indywidualne, na podstawie wymagań i wytycznych oraz (w razie potrzeby) pomiarów u Klienta. Możemy przygotować dokumentacje techniczną uwzględniającą rysunki budowlane, wykonawcze, obliczenia statyczno-wytrzymałościowe, a nawet wizualizacje komputerowe. Ponadto realizujemy zamówienia na podstawie przesłanych gotowych projektów. Działamy na terenie całego kraju, oraz po ustaleniu szczegółów - również za granicą!

Możemy pochwalić się takimi realizacjami jak wiaty biletowe przy wejściu na molo w Sopocie, budowa pergoli w Rezydencji Prezydenta RP na Mierzei Helskiej, obiekty stref rekreacyjnych w gminach oraz obiektach usługowych oraz setki realizacji dla Klientów indywidualnych.  

Nasze realizacje można obejrzeć na profilu FB: https://www.facebook.com/ogrodoneo/ oraz na stronie naszego sklepu: https://ogrodoneo.pl/pl/i/Realizacje/13  

Współpracujemy z dostawcami, których materiały posiadają certyfikaty europejskie i są dopuszczone do stosowania w budownictwie, są to m.in. RYDPOL, KLIMAS Wkręt-Met, IKO, BUDMAT, Cellfast.  

W 2016 roku poszerzyliśmy ofertę naszego sklepu o produkty wyposażenia ogrodów: donice, meble ogrodowe, maty osłonowe. Oferujemy również impregnaty do drewna firmy Tikkurila, gonty IKO, oraz łączniki firmy Wkręt-Met.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była cały czas poszerzana i zgodna z najnowszymi trendami.

Życzymy przyjemnych zakupów!  

Zespół Ogrodoneo.pl