Przedstawienie

    Jesteśmy firmą, wyspecjalizowaną w obsłudze firm z  segmentu MSP  i osób prywatnych w zakresie  finansów i prawa , zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym.

      OLSEPolska to doświadczeni specjaliści z kilkuletnim stażem, którzy doradzą i przygotują możliwie najlepiej dopasowaną do potrzeb Klienta ofertę.

     Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzamy naszą ofertę, dzięki czemu, mają oni dostęp w jednym miejscu do różnego typu produktów (m.in. kredytów, ubezpieczeń, produktów oszczędnościowych, księgowości itp)

     Profesjonalnie i kompleksowo pomagamy w zakresie kredytów i ubezpieczeń , zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym.  Pamiętamy o naszych Klientach- przypominamy o zbliżających się rocznicach polisy oraz terminach płatności składek.

     Ponadto świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.

Portfolio

Cennik
NazwaCena
Księgowość podatkowa
Księgi handlowe - Koszt ustalany jest indywidualnie, po szczegółowym wywiadzie z dokumentów.
50 PLN/szt.
Portfolio