Przedstawienie

 P2P2 sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą na rynku już 7 lat. Podstawową dziedziną działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie dostarczania rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

Świadczymy usługi w zakresie dostarczania własnego oprogramowania do obsługi floty wózków widłowych o nazwie STEP. System STEP składa się z aplikacji internetowej (przedstawiającej dane zebrane z urządzeń telemetrycznych) oraz urządzeń telemetrycznych montowanych w wózkach widłowych Moduł STEP-FM oraz Moduł CAN. Dodatkowo w wózku montowany jest moduł do autoryzacji operatora (czytnik pastylek Dallas/karty magnetyczne). Aplikacja zbiera dane z urządzeń i zapisuje je w naszym centrum danych.

Nasze urządzenia zbierają dane z szyny CAN pojazdu, GPS oraz z podłączonych czujników i urządzeń dodatkowych, zapisują je w pamięci i transmitują do naszych serwerów wykorzystując dostępne sieci GSM/WiFi. Do transmisji danych GSM używamy kart SIM zamkniętych w urządzeniu.

Drugim systemem, który oferuje nasza firma jest system Time Harmony, który pozwala na monitorowanie czynności wykonywanych przez pracowników co pozwala na podnoszenie ich wydajności pracy. Time Harmony jest unikatowym rozwiązaniem informatycznym przeznaczonym do optymalizacji i monitorowania czasu pracy Pracowników w każdego rodzaju przedsiębiorstwie.

Naszym Klientom oferujemy również doradztwo w zakresie IT oraz Audyty. Usługa audytu IT ma na celu diagnozę oraz określenie obszarów podwyższonego ryzyka w działaniu IT Klienta. Może obejmować podstawowy zakres inwentaryzacji oraz opisu środowiska IT lub uwzględniać dokładny opis wszystkich audytowanych obszarów. Po przeprowadzeniu audytu, Klient otrzymuje od nas materiał podsumowujący wraz ze wskazaniem zagrożeń i rekomendacjami działań poaudytowych.

Mocną stroną firmy jest rozbudowany i profesjonalny dział programistyczny, który stara się spełnić wszystkie wymogi stawiane przez naszych klientów. Nasze rozwiązania zdobyły zaufanie i dzięki temu dziś świadczymy usługi dla ponad 30 klientów.

Cennik
NazwaCena
Administracja serwerami450 PLN/h
Diagnoza komputera
Diagnostyka i rozpoznanie problemu
50 PLN
Prace programistyczne1 500 PLN/Dzień
Prace serwisowe 150 PLN/h