logo_phu_beata.png

PHU "Beata" Beata Szczypkowska

0
(Brak ocen)
Kategorie: InneBiznesTransport
Przedstawienie

M​amy przyjemność zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie usług transportowych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportowo założoną w 2015 r.


O​ferujemy Państwu transport towarów na terenie krajów UE, z doświadczeniem na kraje po
południowej granicy Polski, oraz na terenie Polski.

Jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny naszych usług, stawiając jako priorytet: rzetelność, terminowość oraz sprawny i profesjonalny przepływ informacji dotyczących aktualnego stanu powierzonego nam ładunku.

Od początku istnienia firmy kładziemy duży nacisk na jakości wykonywanych usług, oraz zadowolenie naszych klientów.

Zarezerwuj termin!

TEL: +48 666 330 701

Posiadamy 4 nowe pojazdy o ładowności DMC do 3,5 t. Każdy z nich jest w idealnym stanie technicznym, zawsze przygotowany do jazdy. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy:

  • Ford Transit - pojemność 4 europalety, do dyspozycji 1 pojazzd.
  • Ford Connect - pojemność 2 europalety, do dyspozycji 3 pojazdy.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyczyni się do nawiązania współpracy z korzyścią dla obu stron. Będziemy zobowiązani za zainteresowanie się naszą ofertą i powierzenie nam obsługi transportowej towarów.

Gwarantujemy terminową i sprawną realizację zleceń transportowych jak i pełną odpowiedzialność za powierzony ładunek, oraz daleko idący kompromis w sprawie ustalenia warunków współpracy.

Zarezerwuj termin

TEL: +48 666 330 701

J​eżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, przedstawimy szacunkowy koszt transportu, dobierzemy odpowiedni pojazd do przewożonego ładunku.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Cennik
NazwaCena
Zapraszamy do kontaktu -
Przedstawimy szacunkowy koszt transportu
1,35 PLN/km