12742077_544554692358365_5878843225891652986_n.jpg

Schwerlast Aleksandra Ledwig

0
(Brak ocen)
Kategorie: InneTransport
Przedstawienie

Działalność i zespół

Firma SCHWERLAST A.L. rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2011r. Początkowo jej podstawą były usługi dla firm transportowych w zakresie uzyskiwania wszelkich niezbędnych dokumentów, potrzebnych do przeprowadzenia transportów ponadnormatywnych w Niemczech tj. Gutachten, paragraf 70 StVZO i zezwolenia.

Na wizerunek firmy ma wpływ doświadczony zespół, składający się z osób pracujących w transporcie ponadnormatywnym od wielu lat. Zespół ten tworzy nową jakość usług dzięki znajomości rynku i ogromnemu zaangażowaniu we własną pracę. Brak barier językowych daje mu możliwość swobodnego porozumiewania się z zagranicznymi urzędami, a tym samym wypracowania najlepszych cen dla kontrahenta.


Zasięg i zakres usług


Firma obsługuje transporty ponadnormatywne w całej Europie łącznie z Islandią i Gibraltarem, a także w niektórych krajach azjatyckich. Zakres oferowanych usług obejmuje m.in. organizację pilotażu cywilnego i policyjnego, objazd trasy, dostosowanie infrastruktury drogowej na potrzeby transportu, uzyskanie niezbędnych certyfikatów w poszczególnych państwach tj. ficha tecnica, scheda tecnica, duński certyfikat klasyfikacyjny, fińskie świadectwo kontroli technicznej itp.

Z naszych usług korzystają zarówno małe firmy transportowe, stawiające pierwsze kroki w transporcie ponadnormatywnym, jak i duże przedsiębiorstwa z wieloletnimi tradycjami w tym segmencie transportu.

Portfolio

Portfolio