Serwis It Papagallo Adam Skibczak

0
(Brak ocen)
Kategorie: InformatykaTransportElektronika
Przedstawienie

Chciałbym zaoferować Państwu usługi i wsparcie serwisowe dla urządzeń drukujących i kopiujących. Posiadam dostęp do części serwisowych, materiałów eksploatacyjnych, a także najnowszej wiedzy technicznej.

Naprawy sprzętu drukującego staram się wykonywać w miejscu ich użytkowania, a jedynie w koniecznych przypadkach w serwisie. Wpływa to znacząco na skrócenie czasu naprawy, a tym samym czas oczekiwania na naprawione urządzenie jest krótki. Przeprowadzam okresowe przeglądy i konserwacje co ma bezpośredni wpływ na zapewnienie ciągłości pracy oraz obniżenie kosztów.

Naprawiam sprzęt czołowych producentów m.in.:
HP, Canon, Samsung, Lexmark, Toshiba, OKI, OKI – MX, Panasonic, Kyocera, Xerox, Sony, Ricoh, Dell, Brother, Epson, Printronix, Zebra.

Atutem serwisu jest niewątpliwie bogate i zróżnicowane doświadczenie, szybki czas realizacji przyjętych zleceń oraz przystępne ceny.

Na tle konkurencji wyróżniam się także udostępnianiem materiałów eksploatacyjnych do drukarek, zestawów konserwacyjnych oraz części do drukarek oraz pozostałych urządzeń biurowych. Oferuję również sprzedaż nowych urządzeń oraz pomoc w instalacji i konfiguracji.

Masz problem ze swoim sprzętem - jestem do twojej dyspozycji
Wystawiam fakturę VAT