LOGO_SPLinx wysokie1.jpg

SPLinx Jacek Bisiorek

0
(Brak ocen)
Kategorie: InneBudownictwoReklama i marketing
Przedstawienie

Oferujemy farby i lakiery wykorzystujące zjawiska fizyko-chemiczne powodujące powstanie zaskakujących, ciekawych i użytecznych efektów wizualnych lub działających na zmysły cieszą się coraz większym zainteresowaniem odbiorców. Firma SPLinx powstała w odpowiedzi na tę stale rosnącą potrzebę rynku.


Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją farb i lakierów o wyrafinowanych efektach specjalnych wykorzystywanych w poligrafii, przemyśle oraz budownictwie.

W naszej ofercie znajdują się między innymi farby metaliczne i fluorescencyjne o różnego rodzaju właściwościach dostosowanych do potrzeb klienta (połysk, intensywność, odporności, aplikacja), farby chromatyczne (reagujące zmianą koloru na różnego rodzaju bodźce fizyczne, w tym temperaturę), farby luminescencyjne ("świecące" w kolorach pod wpływem UV, IR oraz w ciemnościach), lakiery zapachowe, farby magnetyczne, zdrapki, lakiery perłowe, interferencyjne, zmienne optycznie, strukturalne oraz wiele innych.

Nasze farby i lakiery staramy się umiejętnie i właściwie dobrać do potrzeb klientów, w tym rodzaju aplikacji (druk, przemysł, budownictwo), preferowanej technologii (farby i lakiery olejowe, suszone promieniami UV, użytej technologii, wodne, rozpuszczalnikowe, poliuretanowe itd.), rodzaju podłoża na które farba lub lakier będzie nanoszona oraz końcowego przeznaczenia.

W naszej pracy korzystamy ze zgromadzonej wiedzy własnej, wyspecjalizowanych urządzeń oraz doradztwa technicznego na najwyższym poziomie.

Jeżeli szukacie Państwo farb do niespotykanych, wyrafinowanych i wyspecjalizowanych zastosowań z chęcią odpowiemy na każde pytanie oraz postaramy się dostarczyć najwłaściwsze rozwiązanie.

Portfolio

Portfolio