ulotka stolar.jpg

Stolarmeble Monika Pikalska-kowalewska

0
(Brak ocen)
Kategoria: Inne
Przedstawienie

Urządzasz mieszkanie i marzą Ci się stylowe, oryginalne rozwiązania? Szukasz mebli o nietypowych wymiarach? Cenisz sobie profesjonalną obsługę i najwyższej jakości wyroby? Jeżeli na powyższe pytania przynajmniej raz odpowiedź brzmi "TAK" - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

STOLARMEBLE to przedsiębiorstwo, które skupia się na produkcji mebli na wymiar. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, ale realizujemy również zlecenia dla firm oraz różnych instytucji. Wykonujemy zamówienia na meble kuchenne, łazienkowe, do salonu, biurowe oraz sklepowe.

Naszą pracę rozpoczynamy od wykonania niezbędnych pomiarów, a następnie wspólnie z klientem omawiamy wszystkie szczegóły. Chętnie doradzimy Państwu podczas wyboru odpowiednich materiałów (rodzaj drewna, kolor, dodatki), a także podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w konkretnym pomieszczeniu. Następnie przedstawiamy projekt oraz kosztorys, a jeśli wszystko zostanie zatwierdzone - rozpoczniemy produkcję mebli.

Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się między innymi szafy przesuwne, garderoby, łóżka, komody i meble dla dzieci. Zajmujemy się również produkcją i montażem stopni schodowych .

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- kuchnie,

- garderoby,

- szafy,

- meble łazienkowe,

- mebelki dla dzieci,

- meble biurowe,

- łóżka,

- meble kuchenne na wymiar,

- meble kuchenne stylowe,

- meble kuchenne nowoczesne,

- szafy pod zabudowę,

- szafy przesuwane,

- meble biurowe, producent mebli biurowych,

- meble pokojowe,

- meble młodzieżowe,

- meble do sypialni,

- garderoby na wymiar,

- meble sklepowe.

Jesteśmy elastyczni, otwarci i chętnie realizujemy pomysły naszych klientów. Gwarantujemy kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny. Nasze usługi są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00.

Portfolio

Portfolio