SuppCOM-IT

0
(Brak ocen)
Kategorie: InformatykaInneDom i biuro
Przedstawienie

O nas - Jesteśmy młodą i prężną firmą na rynku IT opartą na wieloletniej praktyce naszych specjalistów.Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi z pasją na najwyższym poziomie.

Outsourcing IT - Naszym głównym celem jest wspieranie firm, które nie posiadają własnych działów IT oraz nie mogą sobie pozwolić na wynajęcie dużych grup outsourcing’owych. SuppCOM-IT zapewnia profesjonalną obsługę w domowej atmosferze. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się konkretnie do jego potrzeb.

Inteligentny dom - Wraz z firmą FIBARO oferujemy najwyższej klasy rozwiązania automatyki domowej. Doświadczenie SuppCOM + produkty FIBARO to gwarancja kontroli domu z dowolnego miejsca co zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Monitoring - Głównym celem telewizji przemysłowej jest bezpieczeństwo oraz ochrona przed wszelkimi zagrożeniami zewnętrznymi. Zaplanujemy, zainstalujemy oraz skonfigurujemy systemu monitoringu wedle indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapewniamy również wsparcie po instalacji w razie występowania problemów z obsługą bądź awarii.


Portfolio

Portfolio