Przedstawienie

SUPRAMEX to zespół osób dla których zmiana przestrzeni użytkowych jest fascynującym wyzwaniem. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala, aby każdy Klient poczuł się wyjątkowo – indywidualnie. Jesteśmy elastyczni pod względem swojej oferty i możemy ją dostosować dla każdego – klienta prywatnego oraz biznesowego. Dobór odpowiednich materiałów, organizacja zakupu, transport, koordynacja ekipy remontowej oraz uporządkowanie miejsca pracy to zadania czasochłonne na które większość z Naszych Klientów nie może sobie pozwolić. Dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane indywidualnie do każdego zlecenia.

OFEROWANE USŁUGI PRZEDSIĘBIORSTWA SUPRAMEX

> wykończenie wnętrz w stanie deweloperskim <

> remont każdej powierzchni powierzonej zleceniu <

> odświeżenie wnętrz oraz elewacji zewnętrznej nieruchomości <

> aranżacja lokali mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej <

> transport mebli, urządzeń oraz innych gabarytów w ramach przeprowadzki <

> sprzątanie standardowe oraz specjalne powierzchni mieszalnych oraz biurowych <

> serwis instalacji elektrycznych, hydraulicznych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych oraz gazowych <

> rewitalizacja pobudowlanych terenów zielonych oraz prywatnych ogrodów, tarasów, podjazdów i działek <

Każdy szczegół dotyczący materiałów, miejsca realizacji, możliwych komplikacji oraz realizacji poszczególnych etapów zlecenia – omawiamy z Klientem przed sporządzeniem i akceptacją kosztorysu oraz podpisaniem umowy. Ten jedyny i właściwy sposób gwarantuje niezmienność kosztu realizacji zlecenia oraz 100% satysfakcji z powierzonego zadania.

Oferowane usługi skierowane są dla osób prywatnych oraz inwestorów biznesowych poszukujących rzetelnej firmy, która zadba o każdy szczegół realizacji zlecenia – od sporządzenia satysfakcjonującego obie strony kosztorysu, przez wykucie bruzd na nową instalację po dobór odpowiedniego abażuru.

Potrafimy słuchać Klientów, jesteśmy elastyczni i otwarci na różne rozwiązania, także wychodzące poza schemat. Na każdym etapie Nasi fachowcy służą cenną radą i doświadczeniem zdobytym przy realizacji wielu skomplikowanych projektów. Wspólnie zaplanujemy podział pomieszczeń, wykonanie elementów funkcjonalnych oraz dobierzemy najlepsze materiały budowlane. A to tylko część Naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z usług oraz przywilejów, które oferujemy Naszym klientom.

Portfolio

Więcej
Cennik
NazwaCena
Zamrażanie rur- wymiana kaloryferów
Całoroczne zamrażanie rur w bloku oraz domu rodzinnym,
100 PLN/kmpl.
Portfolio