logo-synbios-studio.png

Synbios Creative Studio Agnieszka Zalewska

0
(Brak ocen)
Kategorie: InformatykaReklama i marketingFotografia i grafika
Przedstawienie

Jesteśmy Synbios Creative, Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu profesjonalnych stron WWW i rozwiązań e-commerce. Specjalizujemy się w projektowaniu aplikacji mobilnych i webowych. Świadczymy usługi w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej i przygotowania materiałów drukowanych.


Wspieramy przedsiębiorców podczas nowej drogi gdy wchodzą na rynek i potrzebują pomocy przy budowaniu marki lub potrzebują zmiany, odświeżenia istniejącej marki. Projektujemy dla nich znaki firmowe i logo / logotypy oraz wszystkie materiały reklamowo - marketingowe. Wspieramy klientów budujących swój wizerunek fotografią i filmami reklamowymi.


Projektujemy i tworzymy mniej lub bardziej rozbudowane strony internetowe oraz rozwiązania e-commerce (sklepy i platformy internetowe). Wszystko w technologii Responsive Web Design, dostosowane do urządzeń mobilnych.


Specjalizujemy się w projektowaniu interfejsów UI/UX aplikacji mobilnych i webowych. Projektujemy i tworzymy aplikacje internetowe dla naszych klientów.


Od zawsze pracujemy z klientami i dla klientów.

Każda firma, każda osoba, która się do nas zgłasza to dla nas osobna historia.

“Poznajemy Was, Wasze pomysły, upodobania, osobowość”, a następnie tworzymy z Wami spójny wizerunek.

Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem całościowego pozytywnego wizerunku firmy.

Jesteśmy przy Was i dla Was. Zapraszamy i do zobaczenia.

Portfolio

Portfolio