Uni-Eko.jpg

Uni-Eko s.c. Ochrona środowiska

0
(Brak ocen)
Kategorie: BiznesBudownictwoPrawo
PrzedstawienieOd 1988 roku firma Uni-Eko świadczy usługi w zakresie ochrony środowiska zarówno dla drobnych przedsiębiorców, jak i międzynarodowych korporacji. W ramach prowadzonej działalności specjalizujemy się w wykonywaniu dokumentacji niezbędnych do uzyskania prawnej akceptacji emisji, m.in. uzyskanie  pozwolenia na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza (operaty ochrony powietrza), dokumentacji w celu zgłoszenia instalacji, uzyskania pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń  wodnoprawnych oraz innych zgodnych z profilem działalności spółki, a także dokumentacji niezbędnych na etapie procesów inwestycyjnych - czyli opracowania karty informacyjnej przedsięwzięcia i/lub raportu oddziaływania na środowisko.

Dzięki wykonywaniu większości prac w oparciu o własne zasoby kadrowe jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom większości klientów oczekujących kompleksowej obsługi i profesjonalnego doradztwa na każdym etapie współpracy. Zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje fachowe i rzetelne usługi, wykonane z zastosowaniem nowoczesnych metod pomiarowych, nowoczesnych narzędzi programistycznych, a także uwzględniające obowiązujące regulacje prawne dotyczące oceny oddziaływania na środowisko.

Zainteresowanym podmiotom polecamy w szczególności powierzenie naszej firmie prowadzenia spraw dotyczących ochrony środowiska (tzw. Zarządzanie Ochroną Środowiska). Wykonujemy również audyty w obszarze ochrony środowiska, wskazujące miejsca wymagające szczególnej uwagi z tytułu obowiązków prawnych ciążących na przedsiębiorcach.

Portfolio

Więcej
Portfolio