getattach,mid,81826,mpid,5,min,1,uid,2c0e467f3d2ead66.jpg

ZBIEŻNOŚĆ KRAKÓW Firma Handlowo-Usługowa Serwis-Auto-Części Paweł Podsiadło

0
(Brak ocen)
Kategoria: Motoryzacja
Przedstawienie

F.H.U. SERWIS-AUTO-CZĘŚCI mająca siedzibę w Krakowie przy ul. Wróblowickiej 27.

Jesteśmy firmą, która posiada niezbędne doświadczenie i zaplecze techniczne, dzięki czemu szybko i skutecznie pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z eksploatacja samochodu .

SERWIS - AUTO - CZĘŚCI powstał z myślą o świadczeniu usług motoryzacyjnych na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie, fachowe i zadowalające Klienta wykonanie naprawy jego samochodu. Specjalizujemy się głównie w ustawieniach geometrii i zbieżności kół, naprawie zawieszenia , układu kierowniczego oraz wykonujemy inne naprawy. Warsztat oferuje usługi w zakresie napraw samochodów wszystkich marek, po przystępnych cenach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat usług zapraszamy do sekcji "USŁUGI"

Oferujemy usługę:
Geometrię kół ustawiamy korzystając z bardzo dokładnego urządzenia pomiarowego wyposażonego w cztery głowice , które opasają pojazd wiązką pomiarowa a , każda z nich ma dwa czujniki CCD firmy CEMB (Włochy) . Urządzenie wyposażone jest w uchwyty 4-punktowe do mocowania na kołach od 11" do 20". Nasza praca całkowicie spełnia oczekiwania naszych klientów.