LOGO BIURO_NIEBIESKIE.png

Biuro Rachunkowe Gdańsk, Katarzyna Wróblewska - doradca podatkowy

0
(Brak ocen)
Kategorie: BiznesPrawo
Przedstawienie

Nasze biuro pomaga przedsiębiorcom od roku 1994.

Zmieniały się przepisy, interpretacje, okoliczności, a my przez cały ten czas opieramy się na takich wartościach jak dokładność, wnikliwość i wsparcie.

W czym konkretnie pomagamy? W tym, co dla większości jawi się jako trudne, usypiające, nudne, czasami groźne...

Znasz kogoś, kto lubi księgowość? My lubimy! Nasi klienci nie muszą. Otaczamy ich opieką i wyjaśnieniami.Lubimy księgowość tak bardzo, że wyspecjalizowaliśmy się we wspieraniu małych firm i towarzyszeniu im w rozwoju.

Stawiasz pierwsze kroki w biznesie? Spotkasz się u nas ze zrozumieniem. Wiemy, że na początku drogi przedsiębiorcy czujesz zagubienie. Pomożemy Ci w rejestracji, przeprowadzimy przez procedury.Dowiesz się krok po kroku jak dokumentować operacje gospodarcze i jak optymalizować koszty.

Jesteśmy dostępni i elastyczni. Jeśli cenisz sobie kontakt osobisty zapraszamy Cię do biura, jeśli preferujesz współpracę zdalną - możesz liczyć na stały kontakt on-line.Będzie się z Tobą kontaktować konkretna, dedykowana specjalnie Tobie osoba, znająca Twoją firmę i Twoje potrzeby.Twój opiekun - osobisty księgowy będzie Cię wspierał i konsultował za każdym razem, gdy będzie Ci to potrzebne. Pomoże Ci zaplanować Twój biznes, aby rósł bezpiecznie i stabilnie.

Zadzwoń, jeśli wolisz napisz maila, umów się na spotkanie, razem możemy więcej.

Portfolio

Portfolio