Zdjęcie profilowe-(Logo Festive +60), (Tło Greyscale +20, winieta+60).png

IPSO LEGAL

0
(Brak ocen)
Kategorie: BiznesPrawo
Przedstawienie

IPSO LEGAL has been the preferred choice for US and European international law firms seeking local legal counsel in Poland who can deliver legal services at the most demanding international standards of professional quality and client service. IPSO LEGAL supports entrepreneurs in international cooperation and startup development in more than 50 countries around the world.

__________________________________________________________________________________

IPSO LEGAL zostało utworzone po to, by umożliwić klientom dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych usług prawnych i biznesowych, które znacznie różnią się od standardowej relacji między prawnikiem a klientem.

Nasze cele i zadania są realizowane na następujących zasadach:

Maksymalna produktywność- jesteśmy przekonani, że powinniśmy brać przykład z naszych klientów i stale podnosić jakość naszych usług, aby zapewnić dotychczasowym i nowym klientom jeszcze lepszy produkt w krótszym czasie i bez zbędnych kosztów.

Edukacja- chcemy zmienić postrzeganie zawodu prawnika w środowisku. Przekazujemy naszym klientom wiedzę i doświadczenie w taki sposób, by oparli swój nowy biznes na solidnej podstawie. Natomiast klienci prowadzący już swój biznes otrzymują od nas solidną wiedzę na temat zmian prawa w branży, w której funkcjonują.

Świadomość- Jesteśmy dumni z relacji pomiędzy sobą i naszymi klientami. Wynika, to z wzajemnego szacunku i zrozumienia, co stanowi wartość dodaną dla przedsięwzięć naszych klientów i ma pośredni wpływ na ich życie.

Przejrzystość- dotychczasowe doświadczenia nauczyły nas, że klient stanowi najwyższą wartość, dlatego też utworzyliśmy model usług prawnych, który koncentruje się na problemach klientów, a nie na tabliczkach na drzwiach do naszych gabinetów. Każda sprawa, którą prowadzimy ma na bieżąco sporządzany indywidualny formularz. Formularz ten zawiera czas jaki poświęciliśmy na wykonanie danego zadania i koszty, które się z tym wiążą.